Правила відвідування клініки

Шановні пацієнти, ми завжди дуже раді Вам у клініці, але з метою забезпечення безпеки всіх відвідувачів та співробітників клініки просимо дотримуватись певних правил, описаних нижче.
Наведена інформація є офіційною пропозицією (офертою) клініки Dorofeeva beauty clinic будь-якій фізичній особі, яка бажає укласти договір (письмовий чи усний) надання послуг (тобто отримати послугу) та купівлі-продажу товарів (тобто придбати товар). Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх відвідувачів клініки та обов'язкові для всіх відвідувачів, які отримують послуги чи купують товар.

У клініці ведеться зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження згідно з чинним законодавством України. Будь-які матеріали відеоспостереження можуть бути використані у разі вчинення протиправних дій, а також дій, що суперечать нижчеописаним правилам, у межах клініки чи прилеглої території.

 • Адміністрація клініки має право відмовити у наданні послуг особам з ознаками алкогольного чи наркотичного сп'яніння, агресивно налаштованим особам, особам з ознаками психічних розладів, які можуть бути соціально небезпечними, особам, які під час спілкування використовують ненормативну лексику чи неповажне спілкування, загрози; особам у разі, якщо адміністрація має підозри про те, що особа потенційно може займатися або займається протиправною діяльністю або шахрайськими діями (включаючи вимогу повернення коштів за надані послуги або куплені товари, які відповідно до законодавства не підлягають поверненню або обміну), особам, які потенційно можуть завдати шкоди клініці або завдати її, особам, які відмовляються підписувати інформаційну згоду на надання послуг,
 • У разі заподіяння матеріальних збитків майну клініки (навмисне чи ненавмисне) адміністрація клініки залишає за собою право вимагати відшкодування шкоди, у відповідь на таку вимогу клієнт зобов'язаний відшкодувати завдані матеріальні збитки до того, як залишить приміщення клініки.
 • Адміністрація клініки має право відмовити у наданні послуг/купівлі товарів особам, які не досягли віку 18 років без відповідної письмової згоди батьків.
 • Адміністрація клініки залишає за собою право вести запис відвідувачів на процедури за передплатою.
 • Адміністрація клініки має право відмовити у наданні послуг або продажу товарів при відвідуванні клініки з третіми особами (включаючи родичів та охорону), а також вимагати третіх осіб залишити приміщення клініки.
 • Відвідування клініки із тваринами суворо заборонено.
 • Адміністрація клініки може вимагати не залишати приміщення та тимчасово затримати відвідувача клініки, викликати службу охорони/правоохоронні органи у разі відмови від оплати/обіцянки оплатити пізніше надані послуги/продані товари у повному розмірі.
 • Допускається усунення початку прийому спеціаліста або іншої послуги за об'єктивних медичних обставин (у т.ч. за необхідності надання невідкладної допомоги іншому пацієнтові тощо).
 • Відеозапис, а також фотографування відвідувачам клініки дозволено лише за погодженням з адміністрацією.
 • У разі ненадання інформації, як у письмовій, так і усній формі, про наявність алергій або інших протипоказань до процедур адміністратору та лікаря, зі співробітників клініки повністю знімається відповідальність за погіршення стану здоров'я пацієнта після проведених процедур.
 • У разі протиправних дій або безпосередніх передумов протиправних дій відвідувача клініки, служба безпеки та адміністрація клініки залишає за собою право розпочати проведення прихованої відеозйомки, при цьому не несучи відповідальності згідно з чинним законодавством України.
 • У клініці ведеться запис усіх вхідних та вихідних дзвінків по телефону/Viber/Telegram/WhatsApp.
У разі вчинення потенційно небезпечних дій, які можуть загрожувати відвідувачам або персоналу клініки, адміністрація також може задіяти службу охорони та звернутися до правоохоронних органів для залучення особи до відповідальності за протиправні дії.
ЗАПИС НА ПРОЦЕДУРУ
Вкажіть бажану дату та час візиту, виберіть процедуру, заповніть ваші дані
Клініка залишає за собою право у відмові від надання послуг особам, які порушують правила відвідування клініки
© 2024 Dorofeeva beauty clinic – клініка естетичної медицини у Києві.
Розроблено в
IPOINT DESIGN